Geri

Ekibimize Güveniyoruz

"Özel bireylerin eğitiminde, eğitimci ekibin gücü, umutlarına kanat açarak fark yaratır."

29
Eğitimci
468
Öğrenci
2
Psikolog
4
Fizyoterapist

Bizi Özel Yapan Nedir?

"Bireylerin eğitiminde sürekli iyileştirme ve gelişim, onların hayatlarına ışık saçan bir köprüdür."

0x0-okula-yeni-baslayacaklar-miniklere-anne-ve-babalara-adim-adim-oneriler-1505207079900

Özel gereksinimi olan bireylerin eğitiminde mükemmelliği hedefleyen, kapsayıcı ve destekleyici bir ortam yaratmaktır.

Amacımız, bu bireylerin potansiyellerini tam olarak keşfetmelerine ve yaşam boyu öğrenme süreçlerinde kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz, "her bir öğrencinin benzersiz ihtiyaçlarına odaklanarak, onlara adaletli, eşit ve fırsatlarla dolu bir gelecek sunmaktır."

campus-life-gallery-6

Misyonumuz, Özel Gereksinimi olan bireylerin bütünsel gelişimini destekleyen, onları topluma entegre eden ve hayatlarında kalıcı bir etki bırakan eğitim programları sunmaktır.

Bireysel farklılıklara saygı duyarak, her bir öğrencinin güçlü yönlerini keşfetmeyi ve geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Eğitim faaliyetlerimizde yenilikçi yaklaşımlar ve araştırmalara dayalı en iyi uygulamaları benimseyerek, öğrencilerimizin potansiyellerini ortaya çıkarıyoruz.

Aynı zamanda, aileler, eğitimciler ve toplumun genelinde farkındalık oluşturarak, Özel gereksinimi olan bireylerin haklarına ve hayata katılımlarına destek oluyoruz.

value
  • Kapsayıcılık ve adalet: Herkesin eğitim hakkına sahip olduğuna inanıyoruz. Özel Gereksinimi olan bireylerin farklılıklarını kabul ediyor, onlara eşit fırsatlar sunuyor ve kapsayıcı bir eğitim ortamı oluşturuyoruz.
  • Bireysel odaklılık: Her bir öğrencinin benzersiz ihtiyaçlarına uygun olarak kişiselleştirilmiş eğitim yaklaşımları sunuyoruz. Her bireyin potansiyelini ortaya çıkarmak ve güçlü yönlerini desteklemek için çaba harcıyoruz.
  • İşbirliği ve ortaklık: Öğrenciler, aileler,Çocuk Psikiyatristleri, Üniversitelerdeki akademisyenler, eğitimciler ve toplum arasında güçlü bir işbirliği ve ortaklık ağı oluşturuyoruz. Bireylerin başarılı bir şekilde topluma entegre olabilmeleri için çok paydaşlı bir yaklaşım benimsiyoruz.
  • Sürekli gelişim: Eğitim programlarımızı ve uygulamalarımızı sürekli olarak gözden geçiriyor, yeniliklere açık oluyoruz. Araştırma ve en iyi uygulamaları takip ederek, öğrencilerimize en kaliteli eğitimi sunmayı hedefliyoruz.
  • Teknolojik Uygulamalar: Kurumumuz uzmanları ve üniversitelerdeki akademisyenler tarafından hazırlanan Emineller Gelişim Değerlendirme yazılımı kullanılarak, her öğrencinin değerlendirmesi yapılmakta ve ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim programları oluşturulmaktadır. Bu programlar uygulanarak öğrencilerin gelişimleri takip edilmekte ve elde edilen sonuçlar eğitimciler, aileler ve çocuk psikiyatristleri ile paylaşılmaktadır.
    Kurumumuz uzmanları tarafından hazırlanan Dil ve konuşma egzersiz videoları, işbirlikçi dil terapistlerinin katkılarıyla web sitemizde sunuluyor.
    Ayrıca, MCHAT otizm değerlendirme testiyle çocukların otizm spektrum bozukluğu açısından değerlendirilmesi mümkün oluyor.

Bir mermer parçası için heykeltraş ne ise, ruh için de eğitim odur.

Joseph Addison

İdari Ekibimiz

Opr.Dr. Aytek ÇAKMAK
Kurum Sahibi
Salih DUMAN
İdari Müdür
Psk. Tuba ŞEKERCİOĞLU
Eğitim Koordinatörü
Elif ÇAKMAKER
Sorumlu Müdür

Eğitim için Harika Bir Yer

Whatsapp Destek Hattı